Švelnus Vėjas FOTOSTUDIJA

Labai džiaugiuosi Jus kviesdama, ten kur visada šilta ir šviesu.
Fotografuosime šeimas, vaikučius, mažylio laukimo fotosesijas, pirmojo gimtadienio, asmenines. Kursime daug teminių projektų.

Mus rasite

Kaune, Drobės g. 62., Drobės Kūrybos Fabrike. Žemuosiuose Šančiuose.
​+370 683 30448
Išankstinė rezervacija būtina

Pasiruošimas fotosesijai

Dažnai klausiate kaip pasiruošti fotosesijai, štai tokie mano pastebėjimai, kas padeda geriausiam rezultatui:

* APRANGA. Spalviškai ir stilistiškai suderinta apranga tarpusavyje ir prie studijos aplinkos. (Patarimus kaip tai padaryti rasite toliau).

* MAKIAŽAS. Profesionalus makiažas paryškina kiekvienos moters gražiausius bruožus ir puošia.

* SAVIJAUTA. Būkite pailsėję, pavalgę. To pačio reikėtų ir vaikučiams. Tik tokiu būdu pavyks atsipalaiduoti mėgautis procesu.

* PARTNERIO NUSITEIKIMAS. Jeigu fotografuositės su draugu ar vyru, kuriam ypatingai nepatinka fotografuotis papasakokite jam apie fotostudiją, kaip laukiate fotosesijos, pakalbėkite kaip Jums gera ir svarbu turėti gražių Jūsų bendrų prisiminimų fotografijose. Pasakykite, kad 1val. jo pasiaukojimo Jus labai nudžiugins ir mielai kitą kartą veiksite kažką, kas džiugina jį.
Pažadame laikas prabėgs greitai, o fotosesija bus visai neskausminga.
VAIKAI. Būtinai papasakokite net patiems mažiausiems vaikučiams apie fotostudiją ir fotosesiją. Nuteikite, kad tai smagus šeimos laikas, kurį praleisite kartu. Įprastai vaikai jaučiasi daug drąsiau, kai žino kodėl ir kam atėjo, kad fotostudijoje nebus palikti ir jų niekas neskriaus. Papasakokite, kad studijoje yra daug įdomių detalių, kad Jūs turėsite nuostabių šeimos fotografijų. Pažadėkite už gerą elgesį kažką po fotosesijos, kas juos pradžiugintų. Mažiausiems, nekantriausiems atsivežkite užkandukų - prizų, kuriuos jie mėgsta (pvz.: kukurūzai, trapučiai, sausainiai).

​Noriu priminti, kad fotostudija - tai ne žaidimų kambarys.
Sukūrėme erdves, kuriose viskas gali būti liečiama, kilnojama su suaugusiųjų priežiūra, čia daug dūžtančių, trapių daiktų, dekoracijų, kurias norime išsaugoti ir kitoms šeimoms. Turime aukščiau užkeltų dekoracijų, kurios nustūmus gali nuvirsti ir sužeisti.
Todėl labai labai prašome prižiūrėti vaikučius, nepaleisti vienų ir kartu su jais fotosesijos metu apžiūrėti, pasidžiaugti studijos detalėmis.
Labai saugome studiją, ​stengiamės palaikyti tvarką ir švarą, kad kiekviena šeima jaustųsi lyg pirmoji, būsime dėkingi ir už Jūsų pagalbą šiuo klausimu. :)

* AUGINTINIS. Fotostudijoje priimame tik paklusnius, klausančius šeimininko komandų augintinius. Su jais padarome kelias šeimos fotografijas, likusį laiką gyvūnas turi palaukti jam skirtoje spec. transportavimo dėžėje, arba jį gali perimti kitas fotosesijoje nedalyvaujantis šeimos narys ir palaukti kieme ar 4 to aukšto laukimo erdvėje.
Nešerkite ir negirdykite augintinio prieš pat fotosesiją, paimkite skanukų į fotosesiją.

Jeigu tai šuniukas būtinai išvedžiokite lauke atlikti visus reikalus. Atsivedant į studiją nuplaukite pėdutes. Iššukuokite, išmaudykite namuose, jeigu augintinis linkęs šertis, arba nuveskite į kirpyklą. Kadangi kačiukai nepažįstamose vietose linkę pažymėti teritoriją, juos atsineškite gyvūnų transportavimo spec. dėžėje. Įvertinkite tai, ar gyvūnas yra pratęs keliauti, lengvai adaptuojasi naujoje aplinkoje, gerai jausis laukdamas valandą laiko Jūsų, ar nepervargs kelionėje, ar fotosesija jam nesukels labai daug streso.
Su aktyvesniais augintiniais rekomenduoju rinktis fotosesiją gamtoje..

OUR STORY

Apranga

APRANGA. Fotostudijoje dominuoja pintos detalės, sausų gėlių kompozicijos ir naturalistinė tematika persipynusi su romantiškais vintažo akcentais, lininės detalės.

Gražiausiai žiūrisi naturalių, gamtos, Žemės, spalvų apranga. Baltos, kreminės, visų rudų atspalvių, sąmaninių, pasteliškų, prigesintų tonų spalvos.
Mylintiems ryškesnes spalvas gražiai tiktų citrinų geltona, žalia, vyno raudona, persikinė, rudi tamsesnės odos spalvos atspalviai, taip pat odiniai aksesuarai, jeigu juoda Jūsų spalva, derėsite taip pat. Gali būti ir kitos Jūsų mylimos drabužių spalvos, svarbu, kad tarpusavyje derinant jų būtų ne daugiau nei 3, nesimaišytų skirtingi raštai.
Galite visa šeima pasirinkti minimalistinį aprangos stilių pvz.: šviesūs džinsai ir balti marškinukai.

Dera natūralūs lengvi audiniai tokie kaip linas, medvilnė. Laisvai krentančios suknelės, marškinukai, šviesios kelnės ar džinsai, gali būti megzti drabužiai, pynių ir kiti raštai.
Aksesuarai naturalistiniai, tinka skrybėlės, ilgi karoliai, netinka žibantys masyvūs vakaro papuošalai.

Ši erdvė man pačiai asocijuojasi su atostogomis prie jūros, galvojant apie tai lengviau susidaryti viziją aprangai. Jeigu fotografuositės su šeima, pasiderinkite spalviškai tarpusavyje, kad visų aprangoje dominuotų kelios (dvi ar trys) vienodos arba panašios spalvos.

​Vengti didelių užrašų, emblemų.

IKI GRAŽIAUSIŲ SUSITIKIMŲ STUDIJOJE!